Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетверг, 02.05.2024, 03:47

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Автофорум Червоного Донца » Автоклуб Червоного Донца » Обслуживание автомобиля » Які диски вибрати?
Які диски вибрати?
oivanova74Дата: Среда, 31.01.2024, 14:09 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, якої фірми обрати диски на Audi 14 радіусу? Бюджет невеликий, хотілося б щось якісне. Дуже дорогі теж не хоче брати, так як автомобіль далеко не новий у мене. Мені сказали, що головне не брати китайських виробників, але я не розумію, як їх можна відрізнити. Чи є якісь нюанси при виборі?
 
aleschaaleksey-kuznetzovДата: Четверг, 01.02.2024, 19:51 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Правильно Вам сказали. Щодо китайських виробників, хоча деякі з них виробляють якісні продукти, важливо обирати відомі бренди з гарною репутацією, оскільки якість та стандарти контролю можуть варіюватися. Borbet, Enkei, OZ Racing, BBS, ATS пожуть виготовляти свою продукцію і в Кітаї, але якість гарантують.
 
maxmer3Дата: Пятница, 02.02.2024, 09:18 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Репутация: 0
Статус: Offline
Китайські однозначно не беріть, багато поганих відгуків про них. Пошукайте оригінальні, ось наприклад непоганий інтернет-магазин шин та дисків https://roadstyle.com.ua/audi/. Можете їм зателефонувати за контактними телефонами та проконсультуватися. По бюджету я не думаю що 14 "диски коштуватимуть дорого. Різниця цін у виробників невелика, там вже залежить який саме дизайн ви оберете для свого автомобіля.
 
Форум » Автофорум Червоного Донца » Автоклуб Червоного Донца » Обслуживание автомобиля » Які диски вибрати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024