Главная | Регистрация | Вход | RSSЧетверг, 02.05.2024, 19:09

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Цифровой Червоный Донец » Компьютерный форум Червоного Донца » Железо » ремонт компʼютерів (IT - технології)
ремонт компʼютерів
radchenkotatiana77Дата: Суббота, 17.02.2024, 21:09 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день, нещодавно влаштувалася на роботу в компанію, та мене назначили відповідати за компʼютери, мʼяко кажучи, компʼютери були на дуже застарілих операційних системах, старі Windows. Дали мені завдання оновити всі компʼютери які вони мають. Може хтось знає якусь компанію або сервіс що займається оновленням операційної системи, установкою Windows, та оновленням всіх офісних програм для працівників, то буду вдячна за допомогу !
 
ahubarenkofffДата: Суббота, 17.02.2024, 21:28 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт, я нещодавно також обновляв всю техніку в офісі, та наткнувся на хлопців які допомогли в цьому sysadmin.com.ua приїхали, все дуже якісно і швидко було зроблено. Вони до речі дали безплатну консультацію як зберегти комп'ютери від хакерських атак та встановили додатковий захист. Справжні майстри IT - технології, та ремонту комп'ютерної техніки!
 
Форум » Цифровой Червоный Донец » Компьютерный форум Червоного Донца » Железо » ремонт компʼютерів (IT - технології)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024