Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 04.05.2024, 23:50

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Жизнь по интересам » Оффтопик » Чоловіча вишита сорочка
Чоловіча вишита сорочка
misterbicipsДата: Четверг, 21.03.2024, 17:40 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 88
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Дуже хочу собі придбати красиву вишиту сорочку, але не знаю яку обрати. Порадьте мені таку сорочку з вишивкою, яку можна буде носити навіть в повсякденному житті, та інтернет-магазин, в якому її можна придбати.
 
LevchenkoДата: Четверг, 21.03.2024, 17:43 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 0
Статус: Offline
Зараз є такі вишиті сорочки, які гарно поєднуються як з класичними штанами, так і джинсами. Можу підказати тобі онлайн магазин, в якому великий асортимент вишитих сорочок на будь-який смак, і ціни там лояльні.
 
misterbicipsДата: Четверг, 21.03.2024, 17:45 | Сообщение # 3
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 88
Репутация: 0
Статус: Offline
Я ще жодного разу не купував собі вишиту сорочку, хоча давно хотів. А яку сорочку з вишивкою, зможеш порадити мені ти? Також попрошу тебе залишити мені посилання на магазин, в якому її можна замовити.
 
LevchenkoДата: Четверг, 21.03.2024, 17:50 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 0
Статус: Offline
Дуже крутою є чорна вишиванка з червоною вишивкою Всеволод https://kram.kr.ua/choloviki/ а купувати її краще за все в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Ця чорна вишиванка з червоною вишивкою Всеволод виготовлена з міцних матеріалів, які зберігають свою якість протягом тривалого часу.

Відмінна якість пошиття та деталізація забезпечують її довговічність і збережуть красу навіть після багаторазового прання. В складі даної сорочки присутній льон, тому вона носиться дуже зручно, та довго зберігає свій первинний вигляд.
 
DOMДата: Пятница, 22.03.2024, 21:26 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Статус: Offline
спасибо !
 
Форум » Жизнь по интересам » Оффтопик » Чоловіча вишита сорочка
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024