Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 18.05.2024, 10:17

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Настільні лампи у Харкові
Настільні лампи у Харкові
isiv23789Дата: Воскресенье, 19.02.2023, 14:19 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Багато працюю вечорами і потрібна сучасна настільна лампа для роботи.
Підкажіть, де можна купити сучасну настільну лампу в Харкові? Дуже потрібно!
 
romasyniДата: Воскресенье, 19.02.2023, 14:21 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Найкраще купувати на світлодіодах настільну лампу. Вони не тільки економічні за витратою електроенергії, але й своєчасного дизайну. Я купив таку для прикраси інтер'єру будинку, так класно вона виглядає. І звичайно, використовую іноді, коли хочу просто посидіти почитати книгу ввечері сидячи в кріслі.
 
isiv23789Дата: Воскресенье, 19.02.2023, 14:22 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
І де найкраще дивитися такі настільні лампи? У магазині, в який я заходив вибір настільних ламп, мені зовсім не сподобався.
 
romasyniДата: Воскресенье, 19.02.2023, 14:32 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Репутация: 0
Статус: Offline
Не знаю, в який саме ви магазин заходили, точно можу сказати, що в магазині Алло можна настільні лампи в Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/nastol-nye-svetodiodnye-svetil-niki/ вибрати, тільки подивіться який відмінний вибір в каталозі і представлені різні моделі по дизайну і ціні.
Вибирати треба таку настільну лампу, щоб її зручно було встановити на столі. Добре, щоб плафон лампи можна було розміщувати під потрібним кутом. Ну і звичайно, треба орієнтуватися на свій смак. Адже настільною лампою зазвичай користуєшся часто.
 
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Настільні лампи у Харкові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024