Главная | Регистрация | Вход | RSSВоскресенье, 05.05.2024, 22:24

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Онлайн-страхування
Онлайн-страхування
HzBoyДата: Вторник, 23.01.2024, 20:51 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 48
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Нещодавно сам стикнувся з онлайн-страхуванням. Перше враження – це так зручно! Але мене цікавить, чому в Україні востаннє так активно збільшилася кількість користувачів цього сервісу?
 
smoskal425Дата: Вторник, 23.01.2024, 21:45 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Привіт усім! Нещодавно сам стикнувся з онлайн-страхуванням. Перше враження – це так зручно! Але мене цікавить, чому в Україні востаннє так активно збільшилася кількість користувачів цього сервісу?

Привіт! Так, онлайн-страхування – це справжній кайф, правда? Сам тільки недавно випробував цю штуку і захопився. Таке враження, що весь світ змінився. А щодо того, чому в Україні так різко підскочила кількість фанатів цього сервісу, то ти вже, мабуть, не один такий, хто цікавиться.
Так ось, поділюся з тобою цікавою статтею https://ubr.ua/uk....krayini де розбирають саме це питання. Отакий своєрідний детектив, знаєш? По-перше, наші соціальні зміни – все швидше, все онлайн. Всім хочеться все зараз і вже. Онлайн-страхування просто увійшло в наші побутові реалії, як частина цього стрімкого життя. По-друге, це зручність. Хто б не хотів вирішувати свої питання на ходу, не виходячи з дому? Якраз у статті розповідається, що все стало набагато простіше та зручніше завдяки онлайн-сервісам.
Отже, весь цей бум – це такий мікс потреб сучасної людини і розвитку технологій. Як для мене, то це просто круто, що можна все це робити не виходячи з крісла. А ти вже випробовував цей страховий шик?
 
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Онлайн-страхування
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024