Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 04.05.2024, 13:27

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Жизнь по интересам » Оффтопик » Купівля мультипечі у Харкові
Купівля мультипечі у Харкові
KarinaДата: Суббота, 22.04.2023, 08:12 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! Дуже люблю випікати різні смаколики, і тепер хочу купити собі мультипіч, правда не визначилась яку саме купити. Порадьте мені хорошу та не дуже дорогу мультипіч, та магазин у Харкові де її можна купити.
 
olesiaДата: Суббота, 22.04.2023, 08:16 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Я також люблю все випікати, і в тому числі м'ясо. Раніше випікала у духовці що є в газовій плиті, але нещодавно купила собі мультипіч, в якій випікати саме задоволення. Тому можу тобі порадити магазин, де я собі її достатньо вигідно купила.
 
KarinaДата: Суббота, 22.04.2023, 08:20 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
А я поки тільки придивляюся до мультипечі, і поки не можу вибрати, вибір і правда великий. Цікаво яка мультипіч саме у тебе, та залиш, будь ласка, посилання на магазин, в якому ти її собі купила. Завчасно вдячна!
 
olesiaДата: Суббота, 22.04.2023, 08:25 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо тобі потрібна мультипіч для приготування різноманітних страв, то Philips HD9280/30 https://allo.ua/ua/harkiv/mul-tipechi/ може бути гарним варіантом. Ця модель має великий об'єм (1,2 кг) та здатна готувати багато різних страв, включаючи м'ясо, рибу, овочі та десерти. Крім того, вона має корисну функцію автоматичного перемішування, яка допоможе забезпечити рівномірне приготування їжі.Інтернет-магазин Алло має добру репутацію та широкий вибір продуктів, тому це може бути гарне місце для покупки

 
Форум » Жизнь по интересам » Оффтопик » Купівля мультипечі у Харкові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024