Главная | Регистрация | Вход | RSSПятница, 29.03.2024, 11:26

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Мебель для кухни
Мебель для кухни
dariya_Дата: Понедельник, 11.11.2019, 13:07 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Лучшие кухни это немецкие. 100%-е качество, элегантный и современный дизайн. Большой выбор мебели для кухни в студии Dietrich.
 
NiJu1991Дата: Суббота, 27.03.2021, 11:41 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Пользователи
Сообщений: 76
Репутация: 0
Статус: Offline
Я не согласна с вами. Лучшая мебель для кухни — это мебель сделанная под заказ. Вот мебельное ателье https://constant.kiev.ua/uk/mahazyn/mebli-dlia-kukhni где я недорого купила себе очень качественный кухонный стол и кухонный уголок.
 
ahubarenkofffДата: Суббота, 09.03.2024, 17:32 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, роблю ремонт на кухні, та хочу встановити відразу якісну та надійну кухню. Порадьте, будь ласка, щоб з виїздом Ірпінь. Залежить, щоб це було швидко та від надійних фірм. Дякую за поради!
 
radchenkotatiana77Дата: Суббота, 09.03.2024, 18:20 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата ahubarenkofff ()
Доброго дня, роблю ремонт на кухні, та хочу встановити відразу якісну та надійну кухню. Порадьте, будь ласка, щоб з виїздом Ірпінь. Залежить, щоб це було швидко та від надійних фірм. Дякую за поради!
Доброго дня, раджу вам скористатися послугами https://anlimebli.kiev.ua виготовлення кухні під замовлення в Ірпені. Вони мають власне виробництво, та з радістю допоможуть зробити вам проєкт вашої мрії. Якщо хочете кухню під замовлення, то раджу. Мають власне виробництво та гарантують якість та швидкість. Доставка та встановлення безкоштовно.
 
BiylinДата: Среда, 13.03.2024, 19:09 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Репутация: 0
Статус: Offline
У мене мебель на кухню також під замовлення, вийшло ідеально.
 
Alex25Дата: Четверг, 14.03.2024, 12:23 | Сообщение # 6
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 34
Репутация: 0
Статус: Offline
Де хороший вибір кухонних столів???
 
vitiapalia2525Дата: Четверг, Вчера, 12:26 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Alex25 ()
Де хороший вибір кухонних столів???


 Нещодавно підшукував сайти, на яких по доступних цінах можна замовити кухонні столи - магазин мебелів Аклас.
Більше 20 років вони облаштовують офісні і домашні інтер"єри, працюють з перевіреними постачальниками, тому пропонують товар високої якості.Доставка швидка і вибір чудовий. Ось їхній сайт https://aklas.ua/ua/obidni-stoli/typ=stoli-kukhonni
 
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Мебель для кухни
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024