Главная | Регистрация | Вход | RSSСуббота, 18.05.2024, 07:33

Червоный Донец


[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Брендове взуття
Брендове взуття
alinagershikДата: Понедельник, 23.01.2023, 01:27 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрий день. Потрібно купити дещо з жіночого взуття. Люблю все красиве та якісне ) Порадьте класне якісне взуття та магазин з відповідним асортиментом. Була б дуже вдячна за поради, які йдуть від власного досвіду купівлі такого товару.
 
yuvagiДата: Понедельник, 23.01.2023, 01:30 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Раджу шукати взуття в торгових центрах. Адже там можна прийти і подивитись на різний асортимент від різних брендів. Ми з дружиною саме так вибираємо та купуємо. Недавно купували в ТЦ Лавина, в м.Києві, чоботи для дружини та кросівки для мене.  І ще раджу вказати, що саме вас цікавить. Можливо рекомендації для вас будуть більш влучними.
 
alinagershikДата: Понедельник, 23.01.2023, 01:41 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 18
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата yuvagi ()
Привіт! Раджу шукати взуття в торгових центрах. Адже там можна прийти і подивитись на різний асортимент від різних брендів. Ми з дружиною саме так вибираємо та купуємо. Недавно купували в ТЦ Лавина, в м.Києві, чоботи для дружини та кросівки для мене. І ще раджу вказати, що саме вас цікавить. Можливо рекомендації для вас будуть більш влучними.

Не ображайтесь, але все таки жінки більше люблюять гарно одягатись і мати в гардеробі багато красивих речей, одягу, взуття та аксесуарів. Тому так і написала ) Якщо можете щось конкретно порадити, серед онлайн магазинів, буду вдячна )
 
misterbicipsДата: Понедельник, 23.01.2023, 01:48 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 88
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Я також люблю взуття італійських брендів. Воно дійсно, як правило, якісне та елегантне. При умові, що оригінальне та брендоване звісно...
Раджу вам глянути на жіноче взуття від італійського бренду Gianvito Rossi https://helen-marlen.com/ua/brands/gianvito-rossi . Моя дружина любить даний бренд взуття. Купувала для себе туфлі, чоботи, ботильони Gianvito Rossi.
Дуже задоволена якістю та зручністю. Ну і дизайном моделей, звісно, також. Взагалі зверніть увагу на пропозиції мультибрендового магазину Хелен-Марлен.
 
alfamir700Дата: Четверг, 02.02.2023, 13:59 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
То гарна пропозиція.
 
Форум » Форум портала Червоный Донец » Здесь создаем темы и обсуждаем местные вопросы » Брендове взуття
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024